ZUMVU

Klinika Stonava 1071

    • CZECH REPUBLIC

    About

    Klinika Stonava 1071 - jedna z najlepiej prosperujących klinik, działających w trybie jednodniowym. Bardzo wysoką pozycję zawdzięcza nam współpraca z rzetelnymi partnerami i klinikami. Dzięki czemu jesteśmy w stanie zaopatrzyć klinikę w najwyższej jakości sprzęt oraz zapewniamy pacjentkom najwyższe standardy pobytu. Kładziemy nacisk na precyzję przeprowadzanego i profesjonalizm wykonywanych usług. Każdy z zabiegów jest wykonywany przez kompetentny personel medyczny, z zastosowaniem profesjonalnego sprzętu, wszystko po to, by życiu pacjentki nic nie zaszkodziło. Opiekujemy się każdą z pacjentek, od kontaktu po zabieg usunięcia ciąży i jej stan po. W razie potrzeby zapewniamy bezpłatny transport, a co najważniejsze utrzymujemy najwyższy komfort pobytu w klinice.

    Klinika w Stonavie - oferujemy pełną dyskrecją oraz bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów. Zespół kliniki składa się z wykwalifikowanego oraz w pełni profesjonalnego personelu. Dbamy o każdą z pacjentek, która nas odwiedza. Pracujący u nas lekarze z wieloletnim doświadczeniem umożliwiają na oferowanie zabiegów na najwyższym poziomie. Jako renomowana klinika zapewniamy bezpieczeństwo i komfort każdej pacjentce w klinice Stonava. W większości sytuacji nie wymagamy badań, dokumentów, czy testów – co potrzebne wykonujemy w klinice.

    Przeprowadzenie terminacji ciąży na terenach Czech jest całkowicie legalne (z zachowaniem odpowiedniego czasu od poczęcia ciąży - aborcja możliwa do dwunastego tygodnia.). Z tego powodu coraz częściej Polki wybierają się na terminację w bliskich krajach jak Czechy. Kobieta ciężarna nie ponosi odpowiedzialności karnej za usunięcie ciąży. Szczególną uwagę kładziemy na bardzo wysoki komfort i pełną anonimowość pacjentek. Nie wymagamy powodów.