ZUMVU

Aborcja Czechy

  • Brno, Czechy
  • Brno, Czechy
  • CZECH REPUBLIC

About

Aborcja Czechy - jedna z najlepszych klinik, działających w trybie jednodniowym. Wysoką pozycję zawdzięcza nam współpracowanie z rzetelnymi klinikami i partnerami. Dzięki czemu jesteśmy w stanie zaopatrzyć klinikę w najwyższej jakości sprzęt oraz zapewniamy pacjentkom najwyższe standardy pobytu. Kładziemy nacisk na dokładność zabiegu i profesjonalizm świadczonych usług. Każdy z zabiegów jest przeprowadzany przez doświadczony personel medyczny, z zastosowaniem profesjonalnego sprzętu, tak by życiu pacjentki nic nie zaszkodziło. Opiekujemy się każdą z pacjentek, od kontaktu po zabieg i jej stan po. Jeśli potrzeba zapewniamy transport i co ważne utrzymujemy najwyższy z możliwych komfort i poczucie bezpieczeństwa pobytu w naszej klinice.

Klinika ginekologiczna GynPrivat - gwarantujemy anonimowość oraz bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów. Kadra naszej kliniki składa się z profesjonalnego oraz w pełni wykwalifikowanego personelu. Troszczymy się o każdą z kobiet, która odwiedza naszą klinikę w Czechach – bez wyjątku. Pracujący u nas lekarze z wieloletnim doświadczeniem pozwalają na świadczenie zabiegów na możliwie najwyższym poziomie. Zapewniamy bezpieczeństwo oraz komfort każdej kobiecie w klinice Czechy. W większości sytuacji nie oczekujemy badań, papierów i dokumentów, czy jakiś testów – wszystko, co potrzebne wykonujemy na miejscu.

Przeprowadzenie usunięcia ciąży na terenach Czech jest legalne (oczywiście, z dotrzymaniem określonego czasu od poczęcia ciąży - usunięcie możliwe do 12 tygodnia.). Coraz częściej Polki wybierają się na aborcję w bliskich krajach jak Czechy. Kobieta poszukująca pomocy nie ponosi odpowiedzialności karnej za usunięcie ciąży. Szczególną uwagę kładziemy na bardzo wysoki komfort i anonimowość pacjentek. Nikt nie musi podawać powodów ani informacji dotyczących przyjazdu. Co ważne, Polskie prawo nie przewiduje ukarania osób, które wykonały aborcję na terenie kraju, gdzie jest to legalne.